Wine Office 2007

Iš Žinynas.
Jump to navigation Jump to searchŠiame straipsnyje aprašytas Microsoft Office 2007 diegimas į UNIX tipo operacijų sistemas pasitelkiant Wine. Pirmiausia reiktų turėti jau įdiegtą Wine, tuomet reiktų jog jūsų Wine šakninis katalogas būtų sukurtas iš naujo (dėl galimų priklausomybių problemų geriausiai viską daryti švariai). Jei jau turime ~/.wine prefix, triname jį ir kuriame iš naujo, paleidę winecfg. Toliau parenkame nuostatas pagal parodytą paveikslėlį.

Wine office 2007 01.png

Leidžiame įdiegimo vedlį

wine setup.exe

Įdiegus Office, būtinai reikia nurodyti jog wine naudotų natyvią riched20.dll biblioteką, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

Wine office 2007 02.png

Naudojant šią biblioteką išsispręs visos problemos dėl kurių PowerPoint gali neveikti/arba veikti netinkamai.


Nuorodų sukurimas[keisti]

Sukurkite nuorodas į pagrindines Office programas Word, Excel, PowerPoint jūsų darbastalyje (desktop). Pavyzdys: /home/vartotojas/Desktop/internetexplorer.desktop

[Desktop Entry]
Name=Internet Explorer
Exec=wine "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe"
Icon=/path/to/iconfile
Type=Application
Categories=Wine;

Gražus šriftų lygiavimas[keisti]

Norint, kad Office ir kitos per Wine leidžiamos programos atrodytu gražiau su "pašvelnintu" šriftu, toliau sekame nurodymais. Atsiunčiame ir paleidžiame šį skriptą:

wget http://files.polosatus.ru/winefontssmoothing_en.sh
bash winefontssmoothing_en.sh

Parenkame nustatymus:

Wine office 2007 03.png

Įdiegiame šią Windows XP Temą.

Wine office 2007 04.png

Jeigu šriftai vėl atsistatytų į pradinę padėti tuomet pastarąjį skriptą reiktų paleisti iš naujo bei parinkti nurodytą nustatymą.